Dzień bez Samochodu

W ramach obchodu X edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu w niedzielę 23 września odbył się rajd rowerowy. Z okazji jubileuszu imprezy – wykręciliśmy na dwóch kółkach „dwie dziesiątki”- po jednej na każde koło. W tym roku imprezę uświetnił i trasę przejechał razem z nami,urodzony w Kożuchowie Zbigniew Spruch wicemistrz świata w kolarstwie szosowym z roku 2000.

W rajdzie uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły pod wodzą pani Danuty Leksyckiej. W honorowym orszaku pana Starosty Waldemara Wrześniaka przejechał trasę Patryk Nawrocki z klasy II a bs. Każdy z uczestników otrzymał od organizatora drobne upominki, a od pani Leksyckiej 6 z wychowania fizycznego. Impreza zakończyła się na Przystani Kajakowej, gdzie odbyły się liczne konkursy i zabawy.

Danuta Leksycka

Następne