Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej

Szkoła z perspektywą!

logo

(68) 387 47 61

sekretariat@zsp2-nitki.pl

ul. Wrocławska 33A

67-100 Nowa Sól

sekretariat

7:30 - 15:30

logo

(68) 387 47 61

sekretariat@nitki.edu.pl

ul. Wrocławska 33A

67-100 Nowa Sól

sekretariat

7:30 - 15:30

Nowe Książki

BIBLIOTAKA ZAPRASZA W ROKU SZKOLN YM 2017/2018

Jeśli sprawia Ci przyjemność czytanie książek ,a nie zawsze masz na to czas, możesz wypożyczyć audioboooki na Mp3, załączam listę nowo zakupionych do Biblioteki szkolnej.

Lp Tytuł Autor
1. 206 kości Reichs Kathy
2. Zagadka źródła królowej rzek Pałkiewicz Jacek
3. Anioły muszą odejść Lewandowski Konrad T.
4. Bari, syn szarej wilczycy Curwood James Oliver
5. Bez skazy Franzen Jonathan
6. Bielszy odcień śmierci Minier Bernard
7. Blade runner Dick Philip K.
8. Blondynka, jaguar i tajemnica Majów Pawlikowska Beata
9. Bratnie dusze Cygler Hanna
10. Carte Blanche Lisiński Jacek
11. Caryca Alpsten Ellen
12. Chcę żyć

( biografia)

Piróg Michał

Bartosz Iza

13. Cichy zabójca Szolc Izabela
14. Cichym ścigałam go lotem Alex Joe
15. Ciemno prawie noc Bator Joanna
16. Cienka czerwona Linia James Jones
17. Co nas nie zabije Lagercrantz
18. Cujo King Stephen
19. Cylinder van Troffa Zajdel Janusz Andrzej
20. Cyngiel śmierci Horowitz Anthony
21. Czarna Kolonia Saulski Arkady
22. Czarne okręty

Ofiarujemy bogom krew jago.

Alex Joe
23. Czas wrzeszczących staruszków Ziemkiewicz Rafał A.
24. Czasami warto umrzeć Child Lee
25. Czasy Secondhand Aleksijewicz Swietłana
26. Człowiek z wysokiego zamku Dick Philip K.
27. Demon ruchu Grabiński Stefan
28. Diabelski eliksir Khoury Raymond
29. Diabeł na wieży Kańtoch Anna
30. Diuna Herbert Frank
31. Długa chwila ciszy Colize Paul
32. Dom dzienny dom nocny Tokarczuk Olga
33. Dom jedwabny Horowitz Antony
34. Dom nad Kanałem Christie Agatha
35. Dom nad rozlewiskiem Kalicińska Małgorzata
36. Dotykanie świata Kamiński Marek
37. Driven Bromberg K.
38. Druga szansa Miszczuk Katarzyna Berenika
39. Duma i uprzedzenie Austen Jane
40. Dwie głowy Anioła Cygler Hanna
41. Dzidzia Karel Magda
42. Dzieci Rewolucji Robinson Peter
43. Dzieci wolności Simons Paulina
44. Głowa Anioła Cygler Hanna
45. Kolor bursztynu Cygler Hanna
46. Opowieści z Narnii ( „Lew, czarownica i stara szafa”….) Lewis C. S.
47. Osobliwy dom Pani Peregrine Riggs Ranson
48. Romanse w Paryżu Rybałkowska Barbara
49. Salamandra Grabiński Stefan
50. Diabli nadali Stryjeńska
51. Szalony pątnik Grabiński Stefan
52. Uwięziona Królowa Gregory Philippa
53. W cudzym domu Cygler Hanna
54. Wilczyca Miszczuk Katarzyna Berenika
55. Wilk Miszczuk Katarzyna Berenika
56. Władca Pierścieni

Drużyna pierścienia, Dwie wieże, Powrót króla,

Tolkien J. R. R.
57 Za cudze grzechy Cygler Hanna
58 Inferno Brown Dan
59 Inferno Brown Dan
60 Gra o Tron Martin George R. R.
61 Cierpienia młodego Wertera Goethe Johan Wolfgang
62 Zwodniczy punkt Brown Dan
63 Złodziejki czasu Cygler Hanna
64 Listy miłosne Alcoforado Mariana
65 Pierwsza lepsza Fredro Aleksander
66 Cień Wiatru Zafon Carlos, Ruiz
67 Czerwony kapitan Dan Dominik
68 Gorączka zmysłów Castle Richard
69 Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia, Dwie wieże, Powrót króla. Tolkien J. R. R.
70 Wilk Miszczuk Katarzyna, Berenika,
71 Uwięziona Królowa Gregory Philipa
72 Dziewczyna z pociągu Hawkins Paula
73 Diabli nadali Stryjeńska
74 Nie opuszczaj mnie Kazuo Ishiguro
75 Osiedle marzeń Chmielarz Wojciech
76 Lux perpetua Sapkowski Andrzej
77 Shantaram Roberts Gregory, David
78 Test na miłość Meissner Karol OSB