Konkurs fryzjerski

Młody fryzjerze, pokaż, co potrafisz!

Styl retro nie ma dla Ciebie tajemnic? Perfekcyjnie tworzysz gładkie fale, a krótki bob to Twoja popisowa fryzura? Udowodnij to i zaprezentuj swoje umiejętności podczas konkursu dla młodych fryzjerów.

IV Międzyszkolny „Konkurs Fryzjerski o Nagrodę Kryształowego Grzebienia” tym razem upłynie w akompaniamencie jazzu i swingu. Na słynnej trąbce zagra Louis Armstrong, a Wy… stworzycie stosowne dla epoki fryzury. Tegoroczna edycja zmagań dla młodych fryzjerów odbywa się pod hasłem: „Spotkanie w Paryżu: lata 20. – lata 30.”.

Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Nowej Soli odbędzie się 21 marca 2017 r. Zmagania młodych mistrzów nożyczek odbędą się w  trzech kategoriach sprawdzających umiejętności praktyczne uczniów – odrębnie dla szkół zawodowych i techników oraz jednej sprawdzającej ich wiedzę teoretyczno-praktyczną. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału!

Zgłoszenie i rekrutacja uczestników:

Zgłoszenie uczestnika do dnia 13 marca 2017r. – pisemnie faksem lub drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@zsp2-nitki.pl

Rejestracja uczestników odbywa się na podstawie odpowiednio wypełnionych i przesłanych do organizatora kart zgłoszeniowych. Regulamin konkursu zostanie wysłany do Państwa drogą elektroniczną po otrzymaniu zgłoszenia uczestników przez Waszą placówkę.

Powiadomienie szkół 2017 – konkurs fryzjerski