POWIATOWE OBCHODY DNI HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PCK

W dniu 30.11.2017r. nasza szkoła po raz piąty, była współorganizatorem Powiatowej Uroczystości z okazji Dni Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża i gościła w swoich progach osoby wyjątkowe – Honorowych Dawców Krwi z powiatu nowosolskiego. Podczas spotkania zostały wręczone odznaczenia i wyróżnienia Honorowym Dawcom Krwi oraz osobom działającym na rzecz rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Miłym akcentem był krótki program artystyczny zaprezentowany przez dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej PCK „Perełki” w Nowej Soli, a swoim śpiewem umilała czas gościom nasza uczennica Zuzanna Pietrzak z klasy I a bs.

Na ręce dyrektora szkoły p. Daniela Lesiewicza zostały złożone podziękowania za wieloletnią współpracę, rozwój honorowego krwiodawstwa PCK oraz gościnność i przygotowanie uroczystości.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia uroczystości.