Konkurs z tradycjami

Czytamy już od 15 lat. Konkurs stał się nierozłącznym elementem wydarzeń kulturalnych w naszej placówce. Zaś historia pokazuje, że wybrane teksty bywały różne, począwszy od „Literatury w spódnicy” i Małgorzaty Kalicińskiej, skończywszy na literaturze science-fiction, Dostojewskim, Schulzu…

Tegoroczny Konkurs Pięknego Czytania zetknął nas z „Dziennikami” Marii Dąbrowskiej i po raz kolejny przekonał, że warto czytać, zwłaszcza pięknie. I warto słuchać tekstów mądrych zwykłej kobiety żyjącej w niezwykłych czasach.

Gratulacje dla uczestników ze wszystkich nowosolskich i kożuchowskiej szkoły średniej. Wyrazy uznania dla laureatów: Agaty Babiarz (LO), Darii Hrebeniuk (CKZiU „Elektryk) i Patryka Kluczyńskiego (ZSP3 „Odlewniak) i podziękowanie dla Karoliny Kłonicy, naszej uczennicy, wyróżnionej w konkursie.